Objednávky na tel: 315 692 021 nebo e-mailu: vejce@zemcit.cz 

Kvalitní a ta nejčerstvější vejce seženete pouze u výrobce.

Naše produkce vajec je z voliérových chovů (klasifikace 2, voliéry a na podestýlce) i ekonomicky výhodnějšího klecového chovu (klasifikace 3, obohacené klece), kdy jsou všechna vejce sbírána dopravníky. Vyšší podíl ruční práce u „welfare“ chovů (ve voliérách, na podestýlce, ve volném výběhu atp.) je jedním z důvodů vyšší ceny pro spotřebitele.

Naším cílem je produkovat kvalitní česká vejce, proto si také sami  odchováváme vlastní nosnice. V nově zrekonstruované odchovně naskladňujeme jednodenní kuřátka z českých odchovů. Kuřátka si následně odchováme a nosnice umístíme do produkčních hal, kde produkujeme česká Cítovská vajíčka.

Spolu s důrazem na hygienické podmínky chovu je vysoká kvalita našich vajec zajištěna kvalitním krmivem s kukuřicí, která je přirozeným zdrojem barviv.

V naší firemní prodejně si můžete koupit vajíčka i bez předchozího objednání. Je možné, že zrovna nebudeme mít připraven celý sortiment. S online objednávkou Vám nákup připravíme předem, přesně podle Vašeho přání.

Kromě maloobchodního prodeje v naší podnikové prodejně spolupracujeme na bázi velkoobchodního prodeje s lokálními podnikateli, prodejnami, školami a školkami. Zásobování našich partnerů zabezpečujeme vlastním rozvozem. Pokud máte zájem o velkoobchodní spolupráci kontaktujte nás na tel: 602 559 736.

Vajíčka si můžete před vyzvednutím objednat i na telefonu +420 315 692 021.

Zobrazuji všech 5 výsledků